KAMPANYALAR

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
Görüş ve Önerileriniz

BAYDÖNER

Beyaz Yaka Kampanyası ile Coss

Baydöner - Beyaz Yaka Kampanya Detayları

Beyaz yaka Kampanyası kapsamında yemek kartlı çalışanlara (Multinet - Sodexo - Setcard - Ticket - Metropol kart) ÇORBA + TEK İSKENDER + İÇECEK’den oluşan 19,99 TL’lik 4 adet kupon gönderilmektedir. Kampanya, Baydöner uygulaması üzerinde kullanılabilmektedir.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyadan yararlanmak için yemek kartınızı (Multinet - Sodexo - Setcard - Ticket - Metropol kart) şube yetkilisine göstermeniz yeterlidir. Kampanya kapsamında yapılacak ödemeler Yemek kartları dışında nakit veya kredi kartı ile yapılabilir.
  • Beyaz Yaka özel indiriminden faydalanmak için Baydöner uygulaması müşteri tarafından App Store veya Google Play üzerinden indirilir ve Baydöner uygulamasına üye olunur. Restoran yetkilisinin vermiş olduğu beyaz yaka kodu ile aktivasyon gerçekleştirilir. Sipariş esnasında Beyaz Yaka kampanyasından yararlanmak istenildiği garsona belirtilir. (Süreç içerisinde restoran yetkilisi Beyaz yaka Kampanyasından yararlanabilmenizi onaylamak için mevcut yemek kartınızın son 4 hanesini sizden rica edebilir.)
  • Aktivasyon ile birlikte Kullanıcının Baydöner uygulaması içindeki cüzdan bölümüne ÇORBA + TEK İSKENDER + İÇECEK’den oluşan 19,99 TL’lik 4 adet kupon yüklenmektedir. Kupon gönderim sınırı yoktur, kuponlar bittikçe otomatik olarak yenilenmektedir. Her kullanıcı tek siparişte 1 adet kupon kullanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar bir başka kişiye kullandırılamaz ve devredilemez. Gerektiğinde restoran yetkilileri şirket çalışan kimlik kartını göstermenizi isteyebilir.
  • Beyaz Yaka Kampanyası kapsamında ÇORBA+TEK İSKENDER+İÇECEK 19,99 TL olarak menü kuponları ile sipariş verilebilir. Ayrıca menü değişikliklerinde buçuk iskender için +7 tl, duble iskender için +8 tl, atom, yoğurdu ayrı, yoğurtsuz için ise +1 tl fark alınmaktadır.
  • Beyaz Yaka kampanyası resmi tatillerde, özel günlerde, dini bayramlarda (Ramazan ayı iftar saatleri içerisinde) geçerli değildir.
  • Kampanya sadece hafta içi  geçerlidir.
  • Beyaz Yaka Kampanyası, Mark Antalya, Ankara Gordion, Margi Edirne, Akyaka (modern east), Arena Park, Viaport Venezia, Marmara Park, Bursa Kent Meydan, Iyas Isparta, Alanya Cadde, Manavgat Novada, Uşak Cadde, Manisa Magnesia, Mavibahçe, Kuşadası Cadde, Kızılay Avm, Bulvar Samsun, Samsun Piazza, Forum Trabzon, Ordu Novada, Bursa Carrefoursa, Forum Kayseri, Kadıköy Tarihi Çarşı, Mall of İstanbul Baydöner İskender şubeleri hariç tüm Baydöner İskender şubelerinde  geçerlidir.
  • Baydöner kampanyayı ve şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.