FRANCHISING

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
Görüş ve Önerileriniz

BAYDÖNER

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın restoran zinciri olarak, ülkenin her yerinde ve başta komşu ülkeler olmak üzere yurtdışında da büyümeye devam ediyoruz. Bu kapsamda franchise adaylarına işbirliği yapmak için kapılarımızı açıyoruz.

Neden BAYDÖNER?

Kategorisinde Lider

Nielsen ve % 95 bağımsız araştırma firmalarının 2015 yılında yapmış olduğu araştırma sonuçlarına gore Baydöner, döner denildiğinde ilk akla gelen ve en fazla şubesi olan döner markası konumunda yer alıyor. Sektöründe lider marka olan Baydöner; düzenli tv, radyo ve sinema reklamlarına öncelik vererek marka algısını her zaman yüksek tutmaktadır. Alanlarında uzman ajanslar ile çalışma prensibini benimsemektedir. Bu çalışmaların sonucu olarak sektörün en önemli ödülü olan, AVM yatırımcıları derneği tarafından her sene yapılan; “2015 yılı AVM müşterileri tarafından en çok sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görülmüştür

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Baydöner olarak dönerin üretiminden, masalardan sipariş almaya, ürünlerin mutfaktaki sıcaklık kontrolüne kadar tüm süreçleri güçlü bir altyapı desteği ile sürdürüyoruz. Teknolojinin bu kadar etkin bir şekilde kullanılması sonucunda ürün kalitesini, çalışan verimini, hizmet standartlarını en iyi şekilde kontrol edebiliyoruz.

Eğitim, Denetim ISO 22000 standartlarına uygun bir üretim ve servis kalitesi sunmak amacıyla kurulan Baydöner Akademi'de düzenli olarak tüm personelimizin eğitim almalarını sağlıyoruz. Konusunda uzman gıda mühendisleri ve bölge yöneticilerimiz tarafında periyodik zamanlarda denetimler yapıyoruz. Ürün standartlarını korumak amacıyla düzenli olarak şubelerden numuneler alıp laboratuvar kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Destek Hizmetlerimiz İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri veriyoruz.

Eğer sizde Baydöner ailesine franchise alarak katılmak istiyorsanız info@baydoner.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.