FRANCHİSİNG
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİ

KAMPANYALAR

Vodafone İskender ve Patates Alana İçecek İkram Kampanyası

16.03.2018 - 30.04.2018
_1200x900

İskender ve patates alan Vodafone abonelerine kampanya kapsamındaki içeceklerden biri Baydöner tarafından ikram edilecektir.

Kampanya Detayları:

Kampanya kapsamında aktif olarak Vodafone hattını ve Avantaj Cepte ya da Vodafone Yanımda uygulamalarını kullanan abonelerine yurt içindeki tüm Baydöner şubelerinden alacakları İskender ve patates kızartması yanına ücretsiz 1 adet aşağıda listelenen, müşterinin seçeceği içeceklerden biri servis edilecektir. İçeceğin ambalajına (kutu, cam şişe) Baydöner şubesi tarafından karar verilecektir. Kampanya, tek iskender, bir buçuk iskender, duble iskender, tek atom iskender, bir buçuk atom iskender, duble atom iskender, patlıcanlı iskender ve patlıcanlı atom iskender, çökertme döner, Etibol Çökertme döner, Çıtır döner ürünlerinden biri için geçerlidir. Çocuk iskender, çocuk çıtır, çocuk çökertme ve köftede geçerli değildir.

Bu kampanya kapsamında servis edilecek ücretsiz içecekler içerisinde Coca-Cola, Sprite, Fanta, Cappy, Fuse Tea, Coca-Cola Zero ve Coca-Cola Light bulunmaktadır, bunun dışındaki içecekler kampanya dahilinde değildir. Kampanya şifreleri; Avantaj Cepte ya da Vodafone Yanımda uygulamaları üzerinden alınır. Alınan kampanya kodunun sipariş verilmeden önce Baydöner görevlisine iletilerek görevli tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, Baydöner tarafından belirlenen günlük stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Baydöner ve Vodafone'da saklıdır. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.