FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİ

KAMPANYALAR

Sinema Kampanyası

1200x900-sinema-11,95

Baydöner’den bir yiyecek ve bir içecek siparişi veren herkese Agora, Cinemaximum, Cinemall ve Prestige Sinemaları’ndan indirimli sinema bileti!

Şubelerimizden kazanılan Cinemaximum sinema bileti satış fiyatı 11,95 TL’dir.

Şubelerimizden kazanılan Cinemall sinema bileti satış fiyatı 12,99 TL’dir.

Şubelerimizden kazanılan Agora ve Prestige sinema bileti satış fiyatı 9,95 TL’dir.

Satış fiyatı farklılık gösteren şubelerimiz Esas 67 Burda Avm – Prestige sinema 8,95 TL, Agora Adapazarı Avm – Agora sinema 8,99 TL, Gaziantep Primemall Avm – Prestige sinema 8,99 TL’dir.

Kazanılan sinema biletlerinin son kullanım tarihi sinema biletleri üzerinde yer almaktadır.

Kazanılan sinema biletlerinde 3D hariçtir. Sadece Cinemall sinema salonlarında 3D seçeneği bilet fiyatına dahil olup, 3D gözlük ücreti müşterilerimize aittir.

Avşar ve Site sinema bileti ile ilgili bilgilendirme;

Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi ile İlgili Kanun Teklifi 01.07.2019 tarihinde yürürlüğe girecek olup bu kanunun 8. maddesinin 4. fıkrası olan “Sinema salonları işletmecileri, izleyici sayısının arttırılmasına yönelik kampanya ve toplu satış faaliyetlerini ancak filmin yapımcısı ve varsa dağıtımcısı ile yapılacak sözleşmeler aracılığı ile gerçekleştirir.” açıklaması sebebiyle Avşar ve Site sinemaları ile bilet anlaşmamız bitmiş bulunmaktadır. Yasa gereği, şubelerimizde Avşar ve Site sinema bileti artık satılmayacaktır.  Baydöner’den bu zamana kadar satın alınmış olan Avşar ve Site sinema biletlerinin son kullanım tarihi sinema biletleri üzerinde yer almakta olup her halükarda biletlerin kanunun yürürlülük tarihi olan 01.07.2019 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Avşar ve Site sinema salonlarında 3D seçeneği bilet fiyatına dahil olup, 3D gözlük ücreti müşterilerimize aittir.

Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi ile İlgili Kanun Teklifi gereği Sinema Operatörlerinde mevcut olan bazı film çeşitleri anlaşma kapsamı dışında kalmaktadır. Bu nedenle bu hususu göz önünde bulundurmanızı ve seçiminizi yapmadan önce mevcut olan film seçeneklerini Sinema Operatörleri ile teyit etmenizi rica ederiz.