SERVİS & HİJYEN

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
Görüş ve Önerileriniz

BAYDÖNER

Servis
Baydöner, bütün restoranlarında yüksek standartlardaki hizmeti, konuksever personeli ile misafirlerini karşılıyor ve son derece şık ortamlarda misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor.

Misafirlere hizmet sunarken gıda güvenliği prensibinden ödün vermeden, servis konusunda deneyimli, güler yüzlü personelleri ile hizmet veriyor.

Hijyen
Sağlıklı yaşam için; dengeli beslenmek, güvenli/temiz gıda tüketmek, temiz gıdayı da temiz ortamlarda tüketmek gerekir. Baydöner misafirlerine bütün bu şartları sağlıyor.

Baydöner, misafirlerine sunduğu tüm ürünleri yasaların belirttiği hijyen kurallarına uygun üretim yapan tedarikçilerden temin ediyor. Tedarikçiler belirli dönemlerde uzman denetçiler tarafından “İyi Üretim Uygulamaları” kapsamında denetleniyor.

Bütün Baydöner restoranları ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi; güvenli/temiz ürün temin etmek, hazırlamak, servis etmek üzere oluşturulmuş uluslararası bir standarttır.

Ürünler mutfaktan çıkmadan gerekli analiz ve kontrolleri yapılarak misafirlere sunulan ürünlerin güvenli olması garanti altına alınıyor.

Baydöner, ilke olarak % 100 hijyeni sağlamak için ürünün ilk kaynağından misafirine ulaşıncaya kadar ki tüm aşamaları kontrol ediyor gereken önlemleri alıyor denetliyorr ve sürekli iyileştiriyor..