HAKKIMIZDA

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
Görüş ve Önerileriniz

BAYDÖNER

Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi.

Bugüne kadar sayısız ödüller kazanan Baydöner; son olarak, 2015 ve 2016 yılında, AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görüldü. Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmi ile en büyük restoran zinciri olan Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor.

Baydöner, şu an Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Irak’ta 120’nin üzerinde şube ile hizmet veriyor.

Vizyon

Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da "döner"in markası olmak.

Misyon

Misafirlerimizin, geleneksel Türk lezzeti olan "döner"e, standart kalite, uygun fiyat ile şık restoranlarda kolayca ulaşmalarını sağlamak.

Yılın girişimcisi ödülü 2014

Ernst&Young’ın bu yıl dünya genelinde 27'ncisini düzenlendiği E&Y Entrepreneur Of The Year - Yılın Girişimcisi Ödülü’nü Türkiye’den Baydöner kazandı.

Avrupa iş ödülleri 2014/2015 Onur ödülü

Avrupa'nın en prestijli ödül programı kabul edilen European Business Awards 2014/2015 ödülleri programında yarışan Baydöner, kendi kategorisinde en başarılı 10 şirket arasına girerek “Ruban d’Honneur” (Onur Ödülü) ödülüne layık görüldü.

AVM yatırımcıları derneği (AYD) En Beğenilen Restoran ödülü 2015

Baydöner, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin Barem işbirliğiyle Türkiye genelinde tüketicilere sorarak yaptığı araştırmada en iyi restoran kategorisinde 1'inci oldu.

Altın Marka Ödülü 2015

Türkiye’nin en yaygın döner restoran zinciri Baydöner, İstanbul Ticaret Gazetesi ve TTDK komitesi değerlendirmesi sonucu "Altın Marka" ödülünü aldı.